18 Agustos Sınavını Kazanan Kursiyerlerimizin Dikkatine

SAYIN KATILIMCIMIZ;17 EYLÜL 2013 SALI GÜNÜNDEN İTİBAREN BELGE ÜCRETLERİNİZİ KURUMSAL TAHSİTAL HESABINA YATIRMAYA BASLAYABİLİRSİNİZ.

Belgenizin Elinize Daha Çabuk Ulasması İçin Asagıdaki Asamalara Uymanız Gerekmektedir:
1. Kurumsal tahsilât hesabına belge ücretlerini yatıran katılımcıların İSG-KATİP’e tanımlamaları 15 ‘er günlük dilimler halinde yapılacaktır. Ücreti yatırmanızdan sonraki 15 gün içerisinde İSG-KATİP üzerinden yetkileriniz açılacak ve sözlesme yapabileceksiniz.
2. T.C. Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Programı aracılıgıyla Çalısma ve Sosyal Güvenlik Bakanlıgı İs Saglıgı ve Güvenligi Genel Müdürlügü Sertifika Tahsilatlar hesabına belge ücreti olarak KDV dahil 354,00-TL (2013 yılı için) yatırmanız gerekmektedir. Kurumsal tahsilat hesabına yatırılmayan ücretler dikkate alınmayacaktır. Kurumsal tahsilât hesabına belge ücreti, Ziraat Bankası subelerinden yatırılabilecegi gibi Ziraat Bankası internet bankacılıgı kanalıyla da yatırılabilir. EFT yoluyla bu hesaba para yatırılamamaktadır. Eski hesap numaraları geçerli degildir.
3. İSG-KATİP’e tanımlaması yapılan katılımcılar PTT Merkez Müdürlüklerinden temin edecekleri e-devlet sifreleriyle İSG-KATİP’e eriserek fatura bilgilerini güncellemelidirler. Fatura bilgisini güncellemeyen sahısların faturası MERNİS sisteminde kayıtlı adrese göre olusturulacak ve gönderilecektir.
4. Yüksek Lisans/Lisans/Ön Lisans Onay İslemi : • Noter • Egitim Kurumu • Mezun Oldugu Üniversite tarafından yapılabilir.
5. Lisans Diplomasındaki Soyadı bilgisi Nüfus Cüzdanı suretindekinden farklı olan ve bu husus Kızlık Soyadı/Önceki Soyadı bölümünde belirtilmeyenler önceki ve simdiki soyadlarını belirten resmi bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir (Nüfus Müdürlügünden alınacak belge veya evlilik cüzdanı onaylı örnegi gibi egitim kurumu tarafından da onaylanabilir).
6. Bakanlıktan evrak talebinde bulunmak için gerekli evraklar
a. Dilekçe (Dilekçe mutlaka sahibi tarafından imzalanmıs olmalıdır)
b. Lisans diploması
c. Onaylı nüfus cüzdanı fotokopisi
d. Belge ücretine ait dekont
e. Gerekli ise soyadı uyusmazlıgında ibraz edilecek belgeler
Yukarıda belirtilen evrakların egitim kurumumuza paranın yatırılmasına takiben bir hafta içerisinde gönderilmesi gerekmektedir. Belgeler toplu olarak kurumumuz tarafından bakanlıga gönderilecektir. Belgelerin toplu olarak bakanlıga ulastırılması islemleri hızlandıracak ve daha kısa süre içerisinde sertifikalarınızı almanız saglanacaktır.
İSGDEM LTD. STİ.
BURCU TURAN EGİTİM SORUMLUSU
GSM : 0530 492 74 28
TEL : 0224 239 99 01
FAKS : 0224 239 99 02
Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. 1.Lale Sok. Acemler Sit. B Blok No:2/29 Osmangazi / BURSA

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çalışanların İSG Eğitimleri Yönetmeliğinde değişiklik

Sn Hisarcıklıoğlu'na açık mektup

Makul süre