ISG Duyuru Abonelik Sistemi Hk.

Değerli Kursiyerlerimiz ve Kursiyer Adaylarımız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlerden gelen önerileri dikkate alarak duyurularımızın daha etkin ve hızlı olarak sizlere ulaştırabilmek adına
duyuru sistemimizi Abonelik sistemine geçiş işlemlerini 05 Ekim 2013 tarihi itibari ile tamamladık. Şu an test aşamasında olan sistemimizi 10 günlük bir denemenin ardından 15 Ekim 2013 tarihinde kullanıma almış olacağız.
Bu sistem sayesinde sizler ve sektör adına önemli olan duyuruları, sınavları yada yapılacak olan sınavları, sınav sonrası itirazlar hakkındaki çsgb açıklamalarını yeni yönetmelikler gibi önemli duyuruları sitemiz üzerinden yayınladığımızda bu güncellemeleri günlük mail alacak ve önemli olan gelişmelerden zamanında ve vakit kaybetmeden haberdar olmuş olacaksınız. Bu listeye kursiyerlerimizin katılabileceği gibi sektör içerisinde bulunan yada sektöre ilgisi bulunan diğer arkadaşlarınızda katılabilir.
Email listemize abone olmanız için ne yapmanız gerektiği hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Sorun yaşayan kullanıcılarımız için de detaylı anlatımı ekledim konuyla ilgili sorularınız olursa yorum formunu kullanarak sorularınızı gönderebilirsiniz.

1-http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=isgdem-duyurular&loc=en_US adresine tıklayın

2- Alanları örneklerde olduğu gibi doldurunuz
a)Your email adress kısmına mail adresinizi 
b)To help prevent spam yazısının altına güvenlik resminde gözüken harfleri yazın ve Complete Subscription Request Butonuna tıklayın.
3-Mail adresinize onaylamanız gereken bir mail gönderildi, bu mail adresinize giriş yapıp gelen emaildeki  onay linkine tıklayın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSGDEM Denizli Şubemiz Hk. (DENİZLİ İSG A.Ş.).