Sınav ve Diğer Önemli Duyuruların iletilmesi Hk.

Merhaba Değerli Kursiyerlerimiz ve takipçilerimiz, Sınav duyuruları ve sektör hakkındaki tüm önemli duyuruları sadece http://isgus.isgdem.com/ adresinden yapmaktayız (mail yada sms gönderimi yapılmamaktadır. Bu konuda eğitim kurumumuzun (web üzerinden yapılan duyurular nedeniyle) yasal bir sorumluluğu bulunmamaktadır.) 
İsg Uyarı sistemine;


isg uyarı sistemine (e posta listemize) birkaç basit işlem ile katılabilirsiniz. Detay için; http://isgus.isgdem.com/2013/10/isg-uyar-sistemi-nasl-calsr-ve-puf.html
ve eğer bu e posta listesine abone iseniz buraya eklediğimiz tüm içerikler mail adresinize iletilmektedir.

01 Aralık 2013 tarihi itibari ile hotmail sunucularında yaşanan sorun sebebiyle hotmail kullanıcılarına mail gitmeme sorunu olabilmektedir bu sebeple isg uyarı sistemine (gmail yada farlı bir mail adresi ilede kayıt olabilirsiniz). Konu hakkında detaylı bilgi almak için şu haberimizi okuyabilirsiniz. http://isgus.isgdem.com/2013/12/hotmail-sorunu-hk.html 
BAKANLIĞIN DUYURULARI YAYINLADIĞI WEB SİTELERİNİ SÜREKLİ TAKİP ETMENİZ GEREKTİĞİNİ BU MECRAAYA EKLENEN İÇERİKLERİN DUYURULARA KOLAYLIKLA ERİŞMENİZ İÇİN HİZMET VERDİĞİ BİLİNCİYLE HAREKET ETMENİZ GEREKTİĞİNİ LÜTFEN UNUTMAYIN.

İSGGM DUYURU SAYFASI

İSG EĞİTİM HİZMETLERİ

BU SAYFA TÜM KURSİYERLERE SMS OLARAK BİLDİRİLMİŞ VE KONU HAKKINDAKİ SORUMLULUKLARINI BİLMELERİ AMACIYLA BU SAYFAYA LİNK VERME YOLUYLA YÖNLENDİRİLMİŞTİR.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSGDEM Denizli Şubemiz Hk. (DENİZLİ İSG A.Ş.).