[OSGBMED] 23 Şubat İG Uzmanlığı Sınava Hazırlık Etkinliklerimiz Başladı

18 Mayıs, 18 Ağustos ve 21 Aralık 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınava hazırlık çalışmalarında edindiğimiz tecrübe ile bu sınav döneminde de  birlikte öğrenmeye birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Aşağıda yeni yayın dönemi için ayrıntıları inceleyebilir. Eğitimlere katılmayı düşünüyorsanız Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz. 21 Aralık 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı sonrasında gerek telefonlarla gerek oluşturduğumuz anket sonuçları ve yüzyüze karşılaşılan yerlerde iyi dilek ve temennileriniz için bütün kursiyerlerimize tek tek teşekkür ediyor, yapılan eleştirileride düzeltmemiz gereken bölümler niteliğinde değerlendirerek hizmetlerimizi daha iyi ve daha mükemmelliyetçi bir yapıda sürdürmeye devam ediyoruz.

Canlı Yayınlar için katılımcı sayısının belirlenmesi için bir ön kayıt formu oluşturduk, banka ve havale bilgileri formun sonunda size bildirilecek bu sayede erken kayıt yapmak isteyen kursiyerlerimiz bu işlemini havale eft ile sonuçlandırabileceklerdir. Bunun yanında daha sonradan ödeme formu aktife alındığında kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen kursiyerlerimiz için bıraktıkları mail adreslerine bilgi maili daha sonradan gönderilecektir.

Kayıt için geç kalmayın. Ödeme Sayfası için Tıklayın.

Not Bu sayfa etkinlik ayrıntıları için kullanılacaktır, etkinlik ayrıntıları hakkında aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz gibi gelen sorulardan derlenen bir SSS bu yazının altına eklenecektir.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ
ÖDEME İŞLEMİNDEN ÖNCE LÜTFEN ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURUNUZ. ÖN KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN
Garanti Bankası
Hesap No: 454/6296259
IBAN No: TR87-0006-2000-4540-0006-2962-59

İş Bankası
IBAN No: TR67-0006-4000-0012-2080-5571-86

Bizlere gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
h|a
OSGBMED
Bilgi İşlem

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSGDEM Denizli Şubemiz Hk. (DENİZLİ İSG A.Ş.).