27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınava Giriş Belgeleri Yayınlandı

Merhaba Değerli iş güvenliği uzmanı adaylarımız, ÖSYM Aday işlemleri sayfası olan https://ais.osym.gov.tr/ adresine size ÖSYM tarafından verilen şifrelerle (kullanıcı adınız tc kimlik numaranız dır) giriş yaparak alabilirsiniz.

Sınava Giriş Belgelerinizi nasıl yazdırabileceğiniz hk. Yardımcı bilgiyi aşağıdaki anlatımı takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

1- https://ais.osym.gov.tr/ adresine girin sağ üst köşede bulunan SİSTEME GİRİŞ Butonuna tıklayın. Bknz. Resim 1

2-Gelen Sayfada size daha önce ösym tarafından bildirilen kullanıcı adı ve şifreyi aşağıdaki gibi ilgili alanlara yazıp giriş butonuna basmanız gerekiyor.

3- Sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Başvurduğunuz sınav olan 2014 - İSG Aralık Dönemi başlığına tıklamanız gerekiyor.

4- Son resimde ise gördüğünüz gibi Kırmızı ok ile işaretlenmiş alanda Sınava giriş belgesi butonuna tıklamanız gerekiyor.

Sınava giriş belgesi butonuna tıkladıktan sonra gelen ekranda hangi il okul vs girdiğinizi gösteren özet bir bilgi göreceksiniz hemen bu bilgilerin üstündeki yazdır butonuna tıklayarak sınava giriş belgenizi döktürebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çalışanların İSG Eğitimleri Yönetmeliğinde değişiklik

Sn Hisarcıklıoğlu'na açık mektup

Makul süre