23 MAYIS 2015 SINAVI BAŞVRULARI İÇİN SON GÜN 08 NİSAN

Mail toplu gönderi nedeniyle tüm kursiyerlerimize iletilmiştir. Sınava girmeyecekseniz, yada başvuru yaptıysanız dikkate almayın.

Lütfen yanlış işlem yapmamak için sınav uygulama duyurusunu okuyun.
http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23_Mayis_2015_sinav_duyurusu

Merhaba Değerli kursiyerlerimiz, yaklaşan 23 mayıs sınavı için başvuru günü son gün 08 nisan 2015 tarihidir. Geç kalmadan başvurularınızı tamamlayın

Not:
Başvuru işlemleri: http://ais.osym.gov.tr
Ödeme işlemleri: http://odeme.osym.gov.tr adresinden sadece kredi kartı ile yapılmaktadır. 'kredi kartının hangi bankaya ait olduğu önemli değildir'. "Banka kartı kredi kartı değildir. Banka kartı ile ödeme yapamazsınız."

Başvuru işlemini yapabilmeniz için osym.gov.tr adresinde kullanabildiğiniz bir şifreniz olması gerekmektedir. Bu şifreyi bilmiyor (unutmuş) yada daha önce almadıysanız bulunduğunuz ildeki osym sınav koordinatörlüğüne müracaat ederek başvuru işlemini tamamlamanız sonrasında da ödemeyi kredi kartı ile yukarıda belirtilen adresten yapmanız gerekmektedir.

Başvuru sırasında Eğitim Bilgilerinde sorun olan adaylar için; bu durum sınava girişinizi yada başvurunuzu etkilemez, eğitim bilgilerinizdeki durumu güncellemek için diplomanızını aslı ve kimliğiniz ile osym koordinatörlüklerine başvurmanız yeterlidir.

ÖSYM sayfası ile ilgili sorunlarınızda 444 67 96 Sınava giriş ile ilgili sorularınızda 170 ÇSGB iletişim merkezini telefonla arayarak iletebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin desteklenmesi